III. MenDan Zalakaros-Kis-Balaton Futóverseny

A mozgás, a sport, azon belül a futás szeretetét szeretnénk átadni tanulóinknak, munkatársainknak.

Célkitűzésünk első állomása volt a vasárnapi verseny, melyen négy diákunk és öt kollégánk vett részt.
Három távon mérettettünk meg: 6, 10 és 34 km-en.
A kezdeti izgalom után technikai megbeszélést tartottunk.

Kolléganőnk (Sári Györgyi) 10:00-kor rajtolt a 34 km-es Kis-Balaton körön. Györgyi maratonra készül, így ez a verseny egy kiváló edzési lehetőség is volt számára. Tanulóink, Sárközi János, Rostás Natália, Fazekas István és Orsós Dzsesszika a 6 km-es távon jól teljesítettek. Két pedagógusunk (Szőke Andrea, Gróf Anita) kísérte őket. Sárközi János korosztályában első helyezett lett, abszolút kategóriában a 4. helyezést érte el.

Volt tanítványunk, Zsobrák Balázs és Pintér Beáta gyógypedagógusunk, 10 km-en mérettette meg magát. Mindketten jó időeredménnyel futottak célba.

A verseny végén mindenki nyakában ott lógott az érem. Sárközi János egy arany éremmel gazdagabban térhetett haza.